O nás

Autor: Vlaďka Dolejší <dolejsivladka@seznam.cz>, Téma: Hostinec Na Návsi, Zdroj: http://hostinecnanavsi.cz, Vydáno dne: 24. 07. 2016

O našem hostinci:

Vítejte na našich stránkách Hostince Na Návsi. Velice nás těší, že jste k nám zavítali.

 

Hostinec Na Návsi leží v malebné vesničce Lobkovice, která je součástí města Neratovice. Náš hostinec si dává záležet na jedinečné atmosféře a také na výborném jídle. Prostředí je velmi útulné a jídelní lístek pestrý, proto doufáme, že si zde každý host přijde na své.

            

Součástí samotného hostince je taktéž taneční sál, který nabízí svůj vlastní bar, má vlastní sociální zázemí a je zde možné mimo jiné i provozovat rauty, svatby, diskotéky, anebo jiné slavnosti či večírky. Nabízíme také venkovní sezení, které se nachází na zadním traktu hostince s možností táboráku, grilování a apod. 100 m od venkovního sezení v zadní části hostince je oplocené Rákosníčkovo hřiště určeného hlavně pro děti. Kapacita našeho hostince je vysoká, tudíž si zde najde místo každý host, který k nám zavítá. Před hostincem vedle zvonice je menší venkovní posezení se skluzavkou pro děti, u kterého je mimo jiné soví budka s knihy, které si můžete zdarma zapůjčit.

 Lobkovice se mohou pyšnit nádherným okolím a prostředím, nádherným zámkem z 16. století, či překrásným gotickým kostelem Nanebevzetí Panny Marie ze 14. století, který se mimo jiné nachází přímo naproti hostinci. Kostel byl upraven v 18. století, přístavbou barokní zděné zvonice. U kostela se nachází rodinná hrobka Františka Palackého, malý hřbitov a před kostelem malý parčík s pomníkem obětem 1. světové války. Za zmínku stojí již zmíněný asi jeden kilometr vzdálený lobkovický zámek, na kterém mimo jiné otec národa František Palacký pobýval a kde v polovině devatenáctého století nějakou dobu žila i Božena Němcová.

Otvírací doba

Pondělí: 15:00 - 22:00 hod.

Úterý: 15:00 - 22:00 hod.

Středa: 15:00 - 22:00 hod.

Čtvrtek: 15:00 - 22:00 hod.

Pátek: 15:00 - 24:00 hod.

Sobota: 12:00 - 24:00 hod.

Neděle: 12:00 - 20:00 hod.